ДНР похвалилась "дарунками" Росії: 1200 бійців, 120 …

ДНР похвалилась "дарунками" Росії: 1200 бійців, 120 …

Новий лідер самопроголошеної так званої “Донецької народної республіки” Олександр Захарченко визнав, що сепаратисти отримали від Росії підкріплення.

Йдеться про одну тисячу двісті бійців, які, за словами Захарченка, нібито проходили чотиримісячне навчання на території Росії.

У розпорядження сепаратистів надійшли також 30 танків і 120 бронемашин, повідомило радіо “Эхо Москвы”.

Напередодні Міністерство оборони Росії спростувало повідомлення української сторони про “знищення української артилерією” частини російської військової колони на сході країни. Офіційний представник російського відомства Ігор Конашенков заявив, що жодної військової колони, “яка нібито перетнула українсько-російський кордон, не існує”.

Заява чиновника прозвучала після інформації про телефонну розмову президента України з британським прем’єр-міністром, в якому Петро Порошенко розповів Девіду Кемерону про ліквідацію частини російської бронетехніки, яка прибула на Луганщину в ніч на п’ятницю.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>