"ДНР" та "ЛНР" хочуть виборів без переселенців та українських партій

На засіданні політичної підгрупи в Мінську в четвер не вдалося дійти згоди з питань проведення місцевих виборів на Донбасі, повідомив Українській правді представник України в політичній підгрупі Роман Безсмертний.

– Обговорювали питання, пов’язані з виборчою системою. Ми наполягали на використанні пропорційної системи, участі всеукраїнських політичних партій. Ми пропонували, що якщо вони хочуть активізувати місцеві громади, нехай створюють свої комітети виборців, громадські організації і нехай висувають своїх кандидатів. Але вони категорично проти всеукраїнських партій, – розповів Безсмертний.

Крім того, українська сторона наполягає на праві переселенців голосувати і бути обраними.

Читайте: Фейгін: Більше дня-двох Савченко б не протягнула (ВІДЕО)

– Вони наполягають, що якщо внутрішньо переміщені особи хочуть голосувати, то нехай їдуть додому. А якщо висуватися, то вони взагалі не хочуть дати їм такого права, – сказав Безсмертний і додав, що в цьому питанні також ніякої згоди досягнуто не було.

Зазначимо, сьогодні в Мінську знову збереться Тристороння група з врегулювання ситуації на Донбасі. Україну представлятиме другий президент Леонід Кучма, а також керівники підгруп – Ірина Геращенко і Роман Безсмертний.

Говорити будуть про обмін полоненими, розмінування Донбасу і порушення режиму перемир’я бойовиками.

Крім того, за словами Ірини Геращенко, у Мінську Україна буде наполягати, щоб російська влада допустила до Надії Савченко наших лікарів.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>