Добкіну не вистачить грошей на заставу у 50 млн грн.

Народний депутат Михайло Добкін заявив, що не буде особисто виплачувати заставу 50 млн грн, яку обрав йому суд у вигляді запобіжного заходу.

Про це він повідомив після судового засідання, – передає УНН.

«Я заставу вносити не буду, в мене немає грошей. Особисто я. Зараз 5 днів, якщо застава не буде внесена, значить приготуюсь до гіршого варіанту», – повідомив нардеп.

Він заявив, що для нього принизливо платити заставу за «свою свободу».

«Мені потрібно продавати будинок, але там живуть мої діти і я не бачу сенсу, для мене це принизливо – платити заставу за свою свободу», – зазначив М.Добкін.

Як писав «Вголос», Печерський районний суд обрав запобіжний захід народному депутату Михайлу Добкіну у вигляді тримання під вартою на два місяці з можливістю внесення застави у розмірі 50 мільйонів гривень.

Нагадаємо, що 13 липня Рада позбавила недоторканності та підтримала арешт Михайла Добкіна. 

Слідство вбачає в його діях ознаки умисної змови групи осіб для зловживання службовим становищем та сприяння шахрайству з метою заволодіння 78 га земельних ділянок у місті Харків вартістю понад 226 млн грн.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>