Добкін прокоментував зняття з нього недоторканності: "Це була …

Про це Добкін сказав журналістам у кулуарах парламенту.

“Я абсолютно не сумнівався і ще тиждень тому казав, що єдиною людиною, щодо якої дадуть дозвіл на затримання та арешт, буду я. Я – не пророк, я просто завжди аналізую”, – сказав нардеп.

Читайте також: Справа Михайла Добкіна: стало відомо, скільки років за ґратами загрожує депутату

Виходячи з тих виступів, які ви чули сьогодні з трибуни Верховної Ради, ви не почули нічого, що підтверджувало б правильність висунутих мені претензій зі сторони генерального прокурора. Це була чиста політика і нічого більше. Я – політик, я повинен бути готовим до такого розвитку подій. Я обіцяв нікуди не їхати, навіть розуміючи, що буде в цьому залі,
– розповів Добкін.

Він також запевнив, що прийде в п’ятницю, 14 липня, на допит до Генпрокуратури.

“Прийду з адвокатами, ознайомлюся з документами. І далі, колеги, зустрінемося на засідання суду, який обиратиме мені запобіжний захід”, – звернувся нардеп до журналістів, яким давав коментарі.

Добкін також висловив переконання, що на майбутній суд у його справі чинитиметься тиск.

“На суд буде не менший тиск, ніж сьогодні – на депутатів. Ви повинні розуміти, що прокуратура в порушення всіх чинних мислимих і немислимих законів нарахувала мені таку суму нібито збитку, яку мені у вигляді застави буде дуже складно сплатити. А вимагатимуть вони саме цю суму”, – заявив нардеп.

Нагадаємо, 13 липня Верховна Рада 288 голосами народних депутатів дали згоду на притягнення до кримінальної відповідальності нардепа Михайла Добкіна. Окрім того, депутати схвалили затримання та арешт Добкіна.

Після цього генпрокурор Юрій Луценко оголосив Добкіну про виклик до ГПУ у п’ятницю, 14 липня, на 14:00.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>