Додатковий дисплей смартфона Meizu Pro 7 відображений на відео

 Новинка Meizu ще офіційно не представлена, але завдяки свій особливій рисі – додатковому дисплею на задній панелі – вже встигла заочно стати одним з найбільш пам’ятних смартфонів цього року.

Попередні витоки підтвердили, що додатковий дисплей смартфона Meizu Pro 7 зможе відображати дату, час і повідомлення, а також дублювати основний. Крім того, його можна буде зручно використовувати для створення Селфі на основну камеру. Новий 10-секундний відеоролик ніяких абсолютно нових одкровень про новинку не містить, але дозволяє зайвий раз поглянути на працюючий додатковий дисплей.

За попередніми даний, смартфон Meizu Pro 7 отримає дисплей діагоналлю 5,2 дюйма з роздільною здатністю 1920х1080 пікселів. Також в продаж надійде більша модель Meizu Pro 7 Plus з дисплеєм діагоналлю 5,7 дюйма і дозволом 2К. Діагональ додаткового дисплея на зворотному боці складе 2 дюйма.

Meizu Pro 7 повинен стати першим смартфоном компанії, оснащеним здвоєною основною камерою, а також першим пристроєм на ринку на базі однокристальної системи Mediatek Helio X30.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>