Долю вакантного місця в Прем'єр-лізі вирішить ФФУ

Заплановані збори клубів УПЛ не відбулися, а ФФУ розглядає варіант з виключенням “Говерли”.


Премьер-лига

<!– –>

В Одесі через відсутність кворуму сьогодні, 14 липня, не відбулися збори клубів Прем’єр-ліги, де повинна була вирішитися доля вакантного місця в УПЛ, яке звільнив донецький “Металург”.

У коментарі “Вістям” віце-президент ФФУ Ігор Кочетов заявив наступне: “У середу в онлайн режимі відбудеться виконком, на ньому буде розглядатися питання, яке повинна була вирішити, напевно, Прем’єр-ліга”.

Відзначимо, що “Іллічівець” сьогодні виступив з офіційною заявою, в якій вказав, що саме він повинен виступати в Прем’єр-лізі. А пізніше з’явилася інформація, що ФФУ може розглянути питання виключення з УПЛ “Говерли”, яка не гасить свої заборгованості по зарплатах. У такому разі в елітний дивізіон потраплять і “Іллічівець”, і “Сталь”.

Головний тренер “Говерли” В’ячеслав Грозний вважає, що жодних підстав знімати з турніру “Говерлу” немає. “Немає ніяких підстав для того, щоб “Говерла” не грала у Прем’єр-лізі. Можу вас запевнити, що “Говерла” буде грати в УПЛ. Це ж будь-яку команду так можна виключити, а у багатьох заборгованість більше, ніж у нас. Ми отримали атестат, а тепер комусь хочеться, щоб грали і “Сталь”, і “Іллічівець”? Я вважаю, що так бути не може, – зазначив Грозний в інтерв’ю каналу “Футбол 1″, – Нестор Шуфрич сказав, що до 31 грудня будуть закриті усі борги по 2014 року. “Говерла” кілька років поспіль залишається в Прем’єр-лізі за спортивним принципом, а це не всім подобається”.

Нагадаємо, раніше про своє бажання заявитися в УПЛ заявила “Сталь” і вже навіть надрукувала афіші до матчу першого туру проти “Динамо”, а гендиректор “Шахтаря” Сергій Палкін підтримав “Іллічівець”.


За матеріалами:

Вести


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>