Долю затриманих в окупованому Криму українських рибалок …

Прямий

Справа рибалок з судна «ЯМК-0041», затриманих біля берегів анексованого Криму, вирішиться лише після «політичного рішення на найвищому рівні».

Про це заявив адвокат затриманих Еміль Курбедінов, пише «Крим.Реалії».

Курбедінов зазначив, що українських моряків затримали після арешту російських моряків з судна «Норд». 

«Кримський і севастопольський омбудсмени проявляють особливий інтерес до цієї справи, постійно цікавляться справою рибалок: що з ними, як і де. Наскільки я розумію, ця справа зрушить із мертвої точки, коли буде ухвалено відповідне політичне рішення на найвищому рівні», – сказав Курбедінов.

За його словами, кілька днів тому моряків, які оголошували голодування, випустили з території прикордонного управління ФСБ у Балаклаві після 1,5-місячного ув’язнення.

«Звинувачень українцям не пред’явили, проте закордонні паспорти рибалкам не повернули, тому вони практично не можуть залишити межі Севастополя і їх постійно запрошують на різні додаткові слідчі заходи», – повідомив адвокат.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>