Домовленості про звільнення Н.Савченко зірвалися, заявляє її сестра – Інтерфакс

Домовленості про звільнення української льотчиці та народного депутата Надії Савченко з російського СІЗО зірвалися, заявляє її сестра Віра Савченко.

“Доки “політики “формують” коаліцію”, зірвалися домовленості про головну цінність Європи – людське життя! Порошенко, Путін поверніть Надю!”, – Написала В.Савченко в понеділок на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

У коментарі агентству “Інтерфакс-Україна” вона уточнила, що йдеться про зрив домовленостей про звільнення її сестри з російського СІЗО. “Так, моя інформація така”, – сказала В. Савченко пославшись на власні джерела.

Сестра утримуваної в РФ українки звинуватила політиків у піарі довколо ситуації з Н.Савченко ситуації та відсутності реальних кроків, спрямованих на її звільнення.

“Тому що треба спочатку забрати людину, а потім піаритися і розповідати, що вона через тиждень буде. Забирайте, а потім будете піаритися, Селфі робити”, – сказала В. Савченко.

Вона також повідомила, що в понеділок в ростовському СІЗО, де утримується Н.Савченко, були українські консули. Сама ж українська льотчиця, яка відновила сухе голодування 6 квітня і наполягала, щоб доступ до неї мали лише українські чи європейські лікарі, “попросила вже російських медиків взяти аналізи, бо ніяких німців і українців не дочекаєшся і т.д.”.

Також на своїй сторінці в Facebook В.Савченко закликала небайдужих інтернет-користувачів організувати “Твіттер-шторм”, щоб потрапити в топ “Твіттера” і таким чином акцентувати увагу на стані Н.Савченко.

Закликаю всіх писати пости про Надію Савченко і додавати # ПорохВТебеЕДоба Мета: потрапити в топ “Твіттера”, тоді нас побачать “, – написала вона.

Раніше в понеділок В.Савченко написала в своїй сторінці в Facebook, що її сестра дала згоду на те, щоб медики поставили їй крапельницю. “… Її прокапали. Скоро, напевно, ляже в лікарню. Прийняла душ. Сьогодні буде у Наді медогляд”. (прокапали з її згоди)”, – написала сестра утримуваної в ростовському СІЗО Н.Савченко.

Водночас, у прес-бюро ФСВП Росії повідомили, що Н.Савченко погодилася на регулярні медичні огляди, і заявили, що стан її здоров’я лікарі вважають задовільним.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>