Дональд Трамп призначив нового главу міноборони США — ZAXID.NET

Президент США Дональд Трамп призначив заступника міністра оборони Патріка Шанахана на посаду глави Пентагону. Про це 23 грудня Дональд Трамп традиційно повідомив у своєму Twitter.

«Я радий оголосити, що наш дуже талановитий заступник міністра оборони, Патрік Шанахан, обійме посаду в.о. міністра оборони, починаючи з 1 січня 2019 року. Патрік має довгий список досягнень в якості заступника глав міноборони і раніше працював у Boeing. Він буде чудово!», – заявив Трамп.

Вато уточнити, що рішення було ухвалено після відставки екс-міністра оборони США Джеймса Меттіса, який вказав на політичні розбіжності з Трампом у своїй заяві про відставку.

Нагадаємо, що у середу, 19 грудня, Сполучені Штати Америки почали процедуру виводу своїх військ із Сирії. Згідно з наказом, країну «швидко і повністю» покинуть більш ніж дві тисячі американських військовослужбовців, які, зокрема, займаються тренуванням місцевих формувань для боротьби з терористичним угрупуванням «Ісламська держава».

Рішенням Трампа викликало обурення серед деяких політичних діячів. Зокрема, міністр оборони США Джим Меттіс, виступав за продовження термінів перебування військових США в Сирії, обгрунтовуючи це необхідністю не дати можливості «Ісламській державі» відвойовувати позиції. Згодом Меттіс подав у відставку

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>