ДонОДА припускає відключення електроенергії Донецьку – РБК

ДонОДА припускає відключення електроенергії Донецьку – РБК

Донецька обласна державна адміністрація розглядає можливість відключення Донецька від електропостачання через обстріли Дебальцевого. Про це голова ДонОДА Олександр Кіхтенко повідомив в інтерв’ю “Острову”.

“Я після варварського обстрілу Дебальцевого (я там був десь два з половиною години, і дві з половиною години не припинявся вогонь саме по Дебальцевому), всерйоз задумався про те, що треба відключити від електроенергії Донецьк. І дав доручення, щоб мені підготували довідку, можна це, чи ні, зробити технічно. І зараз ми це питання вивчаємо. Чому? – Ну, якщо ви нам не даєте сьогодні можливості відновити енергопостачання, – а не дають, ми зверталися 8-10 разів по лінії ОБСЄ, щоб дали коридор, дали можливість відновити світло і людям нормально виживати. А у відповідь: нічого, померзне! і це ті люди, які називають себе гордо Донецька народна республіка “, – сказав Кіхтенко.

Також, за даними голови ДонОДА, близько 40% жителів Дебальцевого перейшли на бік ДНР, і тепер ці люди ведуть обстріл своїх рідних і близьких, які залишилися в місті. А безпосередньо в Дебальцевому немає позицій українських військ.

Нагадаємо, 29 січня ДТЕК повністю зупинив роботу Миронівської ТЕС.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>