Допінг-проба противника Кличко Тайсона Ф'юрі виявилася позитивною, – Mirror – РБК

Якщо провину Ф’юрі доведуть, боксера чекає дискваліфікація до декількох років

В допінг-пробах британського суперважкоатлета, чемпіона світу в суперважкій вазі за версією WBA/WBO/IBO Тайсона Ф’юрі, який готується до бою з Володимиром Кличком, були знайдені сліди забороненого препарату, нандролон – анаболічного стероїду. Про це повідомляє Mirror.

Як наголошується, допінг-тести проб, які взяли ще в лютому-березні минулого року, проводило Британське антидопінгове агентство. Ще перед першим боєм з Кличком Ф’юрі відповідав на запитання щодо того, як нандролон потрапила в його організм.

Однак тоді Ф’юрі вирішили не дискваліфікувати, призначивши додаткове розслідування, результати якого стануть відомі найближчим часом.

У свою чергу, якщо вина Ф’юрі буде доведена, йому загрожує не тільки позбавлення всіх чемпіонських поясів, які він завоював у поєдинку з Володимиром Кличко, але і дискваліфікація до декількох років.

Повідомляється, що Ф’юрі заперечує прийом заборонених засобів. Свою провину він відмовляється визнавати.

Нагадаємо, раніше Тайсон Ф’юрі отримав травму і переніс бій з Володимиром Кличком.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>