”До біса рак!” У гурті The Prodigy ще одна смерть: що відомо

Учасники британського гурту The Prodigy після смерті вокаліста Кіта Флінта повідомили про ще одну втрату. З життя пішов начальник охорони колективу Кон Мерфі.

Як відзначили музиканти на сторінці гурту в Instagram, перш за все, “супермен” Мерфі був для них вірним другом. Причиною смерті бодігарда, судячи з усього, стало онкологічне захворювання.

“Спочивай з миром, Кон. Ти завжди прикривав наші спини і роками дбав про нас. Допомагав нам викручуватися з безлічі неприємних ситуацій в турах. Ти був справді великою людиною. Ти був справжнім суперменом”, – вказали музиканти у своєму пості.

Фото: instagram.com/theprodigyofficial

Фото: instagram.com/theprodigyofficial

Очевидно, причиною смерті Кона Мерфі стало онкологічне захворювання. Про це також згадується в пості The Prodigy.

“До біса рак. Ти пішов від нас занадто рано… Ми будемо сумувати за тобою і ніколи не забудемо тебе, брате”, – додали “хлопці з The Prodigy”. До свого посту музиканти доклали кілька фото з бодігарда.

Фото: instagram.com/theprodigyofficial

Як писав раніше OBOZREVATEL, засновник The Prodigy Ліем Холлует після суїциду соліста Кіта Флінта звернувся до шанувальників зі словами подяки. На офіційній сторінці колективу в Instagram музикант опублікував фото яскравого графіті, присвяченого Кіту Флінту, і подякував усім небайдужих за підтримку.

Хто переможе в “Голосі країни” – читай в нашому Instagram.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>