До Землі поспішає зниклий вісім років тому астероід

До Землі насувається “зниклий” астероїд 2010 WC9. Небесне тіло до Землі наблизиться в середу, 16 травня, о 01:05 за київським часом.

Астероїд 2010 WC9 пройде на відстані близько 203 тис. км від нашої планети, зі швидкістю близько 46 тис. км/год. Діаметр об’єкта – від 60 до 130 метрів.

Про це повідомляють співробітники британської обсерваторії Northolt Branch, пише видання EarthSky.

Вперше астероїд помітили в кінці листопада 2010 року завдяки Каталінскому небесному огляду в штаті Арізона. Фахівці спостерігали рух об’єкта до 1 грудня, після цього він безслідно зник. 

Спеціалісти впевнені, що зіткнення об’єктів вдасться уникнути.

Нагадаємо, НАСА 2020 року планує відправити вертоліт на Марс. Це буде невеличкий вертольотик, яким керуватимуть дистанційно. Його вага – менш ніж 2 кг. Марсохід нового покоління має подвійний гвинт, що обертається в 10 разів швидше за гвинтокрили на Землі. Воно й не дивно, бо щільність атмосфери на Марсі менша за нашу.


ВідеоНАСА запустило космічний телескоп для пошуку екзопланет

Телескоп “Тесс” успішно стартував з мису Канаверал, у штаті Флорида. Він шукатиме екзопланети – ті, що знаходяться за межами нашої Сонячної системи. За два роки місії “Тесс” має дослідити двісті тисячі зірок. 

НАСА запустило космічний телескоп для пошуку екзопланет

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>