Дуда заявив, що політика санкцій відносно РФ повинна бути продовжена


Президент Польщі Анджей Дуда заявив, що політику санкцій щодо Росії зважаючи на ситуацію з територіальною цілісністю України має бути продовжено. Про це Дуда заявив на спільній з президентом України Володимиром Зеленським прес-конференції, передає “Інтерфакс-Україна“.

“Україна повинна повернути свою територіальну цілісність, яку мала до 2014 року. Сьогодні окупована територія України – Крим, а також Луганська та Донецька області – ці території повинні повернутися до України. Наша позиція в цьому контексті щодо Росії однозначна: …ми вважаємо, що політика санкцій повинна бути продовжена, бо це найбільш мирний спосіб змусити державу дотримуватися міжнародного права”, – сказав Дуда.

Нагадаємо, Зеленський прибув з офіційним візитом до Польщі на запрошення Анджея Дуди.

Програмою візиту передбачено зустрічі з президентом Польщі Анджеєм Дудою, прем’єр-міністром Матеушем Моравецьким, маршалком сенату Станіславом Карчевським і представниками бізнесу.

Окрім того, 1 вересня президент України візьме участь у меморіальних заходах у Варшаві з нагоди 80-ї річниці початку Другої світової війни та проведе низку зустрічей з лідерами іноземних держав, які братимуть у них участь.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>