Економіка Росії не зростає протягом 10 років – Голобуцький

Сполучені Штати Америки роблять все, щоб Європа протягом року злізла з “російської газової голки”.

Про це в передачі “Ситуація” з Тарасом Березовцем на “Прямому” заявив політолог Олексій Голобуцький.

“Російська економіки не росте вже не чотири роки, вона не росте вже 10 років. Якщо поділити ріст економіки на всі 10 років, то на кожен рік буде близько 1%”, – зазначив він.

На переконання політолога, санкції США та ЄС перетворюють Росію з країни з дуже перспективної економіки, якою вона була 7-8 років тому, коли зайшли західні гроші, інвестиції, у непривабливу країну для інвесторів.

Також за словами Голобуцького, американці роблять все, щоб Європа протягом 6-12 місяців “злізла з російської голки і це відбудеться”.

“Більш за все санкції впливають на банківський та технологічний сектори. А без технологій росіяни не зможуть добувати та реалізовувати нафту і газ”, – підкреслив він.

Нагадаємо, раніше в ефірі телеканалу “Прямий” політичні експерти Андрій Дацюк та Олег Петровець заявили, що останні невдачі Росії свідчать про глибоку кризу країни, яка втратила будь-які ознаки наддержави і прямує до свого згасання.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>