Економіка Росії страждає від санкцій лише на 5% – Медведєв

Економіка Росії страждає від санкцій лише на 5% – Медведєв

Медведєв заявив, що російська економіка страждає від санкцій “можливо, на 5%”.

Проблема російської економіки не в санкціях, а у “внутрішніх перекосах”, вважає російський прем’єр-міністр Дмитро Медведєв.

“Ми страждаємо через санкцій, можливо, на 5%, а все інше – це наші внутрішні структурні обмеження, це перекоси розвитку нашої економіки, які склалися, по суті, в 20 столітті”, – сказав Медведєв в інтерв’ю телекалану Росія 24 в суботу, 20 вересня.

За словами прем’єр-міністра, головне в цій ситуації – “не метушитися” і продовжувати виконання пріоритетних завдань.

“Ми нічого не змінюємо, ми державні програми не згортаємо. Так, десь ми коригуємо, десь трохи змушені обрізати фінансування, але це не радикальні речі”, – зазначив Медведєв.

Раніше Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР) виступив з прогнозом, що оголошений Євросоюзом у вересні раунд санкцій проти Росії виявиться особливо болючим для Москви, оскільки він зачіпає нафтовий сектор, що становить ядро російської економіки.

За прогнозами ЄБРР, економіку Росії до кінця цього року чекає стагнація. У російському уряді з таким прогнозом не згодні.

Як повідомляв Корреспондент.net Європейський Союз 12 вересня ввів новий пакет санкцій проти Росії.

У новий санкційний список ЄС включені 24 нові прізвища. Під санкції Євросоюзу потрапили кілька депутатів Держдуми РФ і лідери самопроголошеної ДНР.

Крім того, Євросоюз ввів санкції проти оборонних і нафтових гігантів Росії.  Було введено заборону на боргове фінансування трьох оборонних концернів Російської Федерації та поставку продукції подвійного призначення дев’яти російським підприємствам. Санкції торкнулися Оборонпрому, Роснафти, Газпром нафти та інших.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>