Економіка РФ летить у бетонну стіну – російський фінансист

Економіка РФ летить у бетонну стіну – російський фінансист


В’ячеслав Рабинович

Санкції Заходу спричинили падіння російської економіки, а заяви Путіна про її відновлення – чергова брехня.

Про це заявив у інтерв’ю телеканалу ZIK російський фінансист, опозиціонер В’ячеслав Рабинович.

“Не має значення, що говорить Путін. За багато років я не почув від Путіна жодного правдивого слова. Навіть якщо не буде посилення санкцій, вже зараз російська економіка летить у бетонну стіну. Розмови про те, що економічні показники припинили падіння, що економіка Росії починає відновлюватися – брехня. За кілька місяців у Росії почнеться продовольча криза. Імпортери збанкротують через девальвацію рубля”, – наголосив Рабинович.

За його словами, дуже скоро у Росії почнеться також дефіцит продуктів, безробіття та банкрутство компаній, зокрема, транспортних та складських.

“Виробники припинили постачання продуктів. Для прикладу, в деяких торгових мережах асортимент сиру впав на 60-70%, а деякі найменування товарів узагалі скоротилися на 80-90%. Маємо у Росії двозначну продуктову інфляцію, але руйнується сама інфраструктура міжнародної торгівлі. Вже у травні-червні ми побачимо реальний дефіцит продовольчих товарів. Криза зачепить й інші сфери, я передбачаю банкрутство компаній, безробіття”, – додав російський фінансист.

Нагадаємо, раніше американський експерт змалював економіці Росії непевне майбутнє і запевнив, що Путін більше не має “тузів”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>