Економіка США впала на 4,8% після найтривалішого періоду зростання в історії

Про це пише Інтерфакс-Україна з посиланням на попередній звіт міністерства торгівлі США.

Зазначається, що зниження відбулося вперше з січня-березня 2014 року, коли ВВП скоротився на 1,1%. При цьому воно стало максимальним з четвертого кварталу 2008 року (мінус 8,4%).

Голова Федеральної резервної системи (ФРС) Джером Пауелл вважає, що економіці США знадобляться додаткові кошти з боку Конгресу і Білого дому. Вони необхідні для забезпечення надійного відновлення після широкомасштабного та глибокого спаду через пандемію.

ФРС зберегла процентну ставку по федеральних кредитних коштів (federal supports rate) в діапазоні від 0% до 0,25% річних за підсумками квітневого засідання. Рішення FOMC співпало з прогнозами економістів та учасників ринку. Воно було прийнято усіма десятьма членами комітету одноголосно.

“Федеральна резервна система зобов’язується використовувати весь свій набір інструментів для підтримки економіки США в цей непростий час, сприяючи тим самим досягненню цілей максимальної зайнятості і стабільності цін”, – говорилося в повідомленні американського ЦБ.

Перевірена інформація про коронавірус в Україні! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/coronavirus_in_ukraine

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>