Економіка США втратила 700 мільйонів доларів через сонячне …

Сонячне затемнення в США принесло компаніям збиток у розмірі 694 мільйони доларів через те, що співробітники кинули роботу, щоб поспостерігати за цим природним явищем.

Про це йдеться в звіті компанії Challenger, Gray Christmas, передає російський Інтерфакс.

За оцінкою експертів, в середньому американці провели близько 20 хвилин, спостерігаючи за затемненням. Разом з тим штати, де затемнення було найкраще видно, отримали мільйони доларів від туристів, які приїхали сюди спеціально для цієї події.

За оцінкою USA Today, місто Нешвілл в штаті Теннесі прийняло від 50 тис до 70 тис туристів в понеділок, які витратили 15-20 млн доларів.

Доходи штату Південна Кароліна могли досягти 43 млн доларів, а південний схід штату Айдахо, де картина затемнення була найбільш вражаючою, відвідали до 500 тис осіб.

Відзначається, що цифра в 700 млн доларів меркне в порівнянні з іншими подіями, які обходяться роботодавцям у США набагато дорожче. Так, фінальна стадія чемпіонату з баскетболу серед студентських команд (так зване “березневе безумство”) щорічно коштує компаніям 2 млрд доларів, якщо припустити, що близько 80 млн співробітників витрачають мінімум годину робочого часу на те, щоб стежити за матчами.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>