Економіка України від війни на Донбасі торік втратила 20,4 …

Економіка України внаслідок війни на Донбасі втратила у 2016 році 20,4% ВВП.

Про це йдеться у Глобальному індексі миролюбності, оприлюдненому Інститутом економіки і миру в Сіднеї (Австралія).

Згідно з даними Інституту, опублікованими у дослідженні, торік війна на Донбасі коштувала Україні 20,4% ВВП, або 66 млрд 749 млн доларів США за індексом купівельної спроможності.

Таким чином, Україна опинилася на 19 місці за економічними втратами внаслідок збройних конфліктів. Найбільших втрат від війни зазнала Сирія, останнє місце посідає Швейцарія. Росія – на 31 місці.

У рейтингу миролюбності Україна посіла 154 місце, піднявшись на два пункти, однак залишившись у списку країн з дуже низьким індексом миролюбності поруч з Центральноафриканською республікою, Демократичною Республікою Конго, Пакистаном, Північною Кореєю та Росією, яка посідає 151 місце, не змінивши його порівняно з даними минулого дослідження. Найбільш миролюбною країною визнано Ісландію. Найменш миролюбними країнами визнані Ірак, Афганістан і Сирія.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>