Економіка України в минулому році впала на 7% – Абромавічус

Економіка України в минулому році впала на 7% – Абромавічус

Рівень інфляції склав майже 25%, а експорт скоротився майже на 20%.

Падіння економіки України за підсумками 2014 року склало близько 7% за інфляції 24,9%. Про це повідомив міністр економічного розвитку і торгівлі Айварас Абромавічус, передає УНІАН.

“Економіка країни – у важкому становищі. Причина такого стану – не тільки прорахунки попередньої влади, але й повна відсутність реформ протягом останніх 25 років. Зниження реального ВВП за підсумками 2014 року склало майже 7%. Промвиробництво скоротилося на 10,1%. Експорт скоротився майже на 20%, споживча інфляція склала 24,9%”, – сказав міністр.

Як наголосив міністр, на початок року ситуація за інерцією продовжує бути напруженою. Негативну динаміку демонструють практично всі сектори економіки.

Раніше повідомлялося, що Кабінет Міністрів погіршив макроекономічні прогнози на 2015 рік, допустивши падіння ВВП України до 11,9%.

Нагадаємо, Верховна Рада України 2 березня розглянула низку урядових законопроектів щодо внесення змін до держбюджету на 2015 рік. Це було необхідною умовою надання країні розширеного кредитування з боку Міжнародного валютного фонду.

У своїх законопроектах уряд заклав на 2015 рік 5,5% падіння ВВП та інфляцію 26%.

Як повідомляв Корреспондент.net, раніше з’явилася незалежна оцінка, згідно з якою інфляція в Україні досягла 272%.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>