Економіка Швейцарії занурюється в рецесію через локдауни і обмеження – Bloomberg

За словами економістів, опитаних Bloomberg, Швейцарія занурюється в рецесію через закриття підприємств в межах боротьби країни з пандемією. Хоча в країні діють менш суворі протиепідемічні обмеження, ніж в сусідніх країнах, магазини, ресторани і розважальні заклади залишаться закритими, принаймні, до кінця лютого.

Медіанний прогноз передбачає падіння валового внутрішнього продукту на 0,7% в останньому кварталі 2020 року і подальше скорочення на 0,6% в перші три місяці 2021 року.

Як і Європейський Союз, Швейцарія не поспішала розгортати свою програму вакцинації. Влада країни наразі розглядає можливість продовження локдауну до березня через поширення мутованих варіантів вірусу.

Економіст UBS Group Алессандро Бі знизив свій прогноз на перший квартал 2021 року з огляду на останні карантинні обмеження, але додав, що він «упевнений, що відновлення розпочнеться з ІІ кварталу року».

Річний спад ВВП Швейцарії у 2020 році був, ймовірно, найбільшим з 1970-х років, хоча криза обіцяє бути менш серйозною, ніж в інших європейських країнах.

Президент Національного банку Швейцарії Томас Джордан дав зрозуміти, що в зимові місяці імпульс буде слабким і що економіка не вийде на докризовий рівень до наступного року.

Нагадаємо: економіка Великобританії скоротилася на 9,9% у 2020 році, що є найбільшим річним падінням ВВП країни за всю історію спостережень.

В Японії зросло число самогубств серед жінок, влада створює посаду міністра по самотності

Інфляція у Венесуелі в 2020 році склала 3000% - центробанк

Економіка Британії в 2020 році обвалилась на рекордні 9,9%

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>