Експерти назвали смартфон з найкращим дисплеєм

Експерти з DisplayMate провели тестування, в якому новий смартфон Samsung Galaxy Note9 набрав рекордно високий бал щодо якості дисплея.

Про це пише SlashGear.

Як кажуть творці рейтингу, вони враховують поліпшення якості зображення і точність передачі кольору, саме Samsung йде в цьому напрямку.

Читайте також: Samsung офіційно представила Galaxy Note 9: характеристики та ціна смартфона

Так, у порівнянні з попередником Galaxy Note8, екран Note9 став на 27% яскравішим. Також експерти зауважили досягнення в передачі кольору і назвала екран таким, що “візуально не відрізнити від досконалості”.

Так, фахівці з DisplayMate поставили дисплею Note9 найвищий бал в історії – А+.

Samsung Galaxy Note9: відео

Samsung Galaxy Note9 отримав 6,4-дюймовий Super AMOLED дисплей з роздільною здатністю 2960 х 1440 пікселів з можливістю ручного регулювання від HD + (1480 х 720) до Full HD + (2220 х 1080) і WQHD + (2960 х 1440). Також впроваджена підтримка розширеного динамічного діапазону HDR10.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>