Експерт: Відмова гравців Дніпра грати за збірну – швидше за все …

Експерт: Відмова гравців Дніпра грати за збірну – швидше за все …

Футбольний експерт, екс-гравець Дніпра і збірної України Іван Гецко для СПОРТ bigmir)net прокоментував бажання клубу

“Чесно кажучи, не розумію, чому вони відмовляються грати проти Латвії. Не знаю, що для Дніпра важливіше – гра у збірній або наявність збірників в клубі на перенесений матч Кубка проти Чорноморця. Звичайно, збірна мого покоління в таку ситуацію не потрапляла, тому що у нас все було розплановано заздалегідь. От скажімо, гра Чорноморця і Дніпра була перенесена через нібито неспокійну ситуацію в місті. Одеса зараз – одне з найбільш спокійних міст України. Це я вам можу точно сказати, тому що я тут живу. Що стосується гри збірної, то тут мало що залежить від футболістів – це все йде, швидше за все, від керівництва клубу. Ми знаємо, яка зараз серйозна ситуація в бізнесі виходить у власника Дніпра Ігоря Коломойського. Мені здається, що чемпіонат і кубок – це навряд чи більше серйозні речі, ніж підготовка до матчу збірної.

Відмова гравців Дніпра грати за збірну може спричинити за собою масу проблем. Ставлення до футболістів тепер буде зовсім інше. Але, знову ж таки, це сталося не з їхнього бажання. Адже тут, швидше за все, йде наказ зверху. Але я думаю, що керівництво ФФУ спробує вийти на бесіду з керівництвом Дніпра і знайти якийсь компроміс. Наскільки це питання вирішуване? Ми знаємо амбіції того ж президента “Дніпра”. Я б хотів, щоб це швидше розрулити, але ситуація напружена. Ймовірно, треба сідати за стіл переговорів і вирішувати це питання. Тому що сьогодні це відмова від товариської гри, а завтра відмовляться і від офіційної. У тій ситуації, в якій ми зараз перебуваємо, такі речі не потрібні. Це просто некоректно”, – сказав Гецко.

Нагадаємо, раніше головний тренер збірної України Михайло Фоменко заявив про те, що футболісти Дніпра після матчу з Іспанією відправляться в клуб, і не зіграють товариський матч з Латвією.

У прес-службі Дніпра СПОРТ bigmir)net повідомили, що ініціатива зіграти перенесений матч 1/4 фіналу Кубка України Чорноморець – Дніпро виходила від одеського клубу.

Зазначимо, що гра повинна була відбутися 4 березня, але тоді ГУ МВС України в Одеській області не давало гарантій безпеки на матчі, тому гру було вирішено перенести. Тепер матч 1/4 фіналу Кубка України Чорноморець – Дніпро відбудеться 1 квітня.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>