Експерт розповів, як постраждає економіка Росії після …

Розширення американським Сенатом санкцій проти Росії пов’язане, в першу чергу, із ймовірним втручанням Кремля у процес виборів президента США, зокрема, звинуваченнями на адресу Дональда Трампа, що він має відносини з Росією. Тому це санкції проти самого Трампа, але вони сильно вдарять по російській економіці.

Таку думку сайту “24” висловив політичний експерт Сергій Постоловський.

Санкції не тільки проти Росії. Вони, в першу чергу, проти самого Трампа. Закон ухвалено таким чином, що Трамп не може їх відмінити чи накласти вето. Показовою є єдність Республіканської і Демократичної партій – як проти Росії, так і певних авторитарних методів Трампа. США ніколи не потерплять такого стилю правління президента,
– зауважує експерт.

За словами Постоловського, ці санкції будуть досить болючими для Росії.

“Це точковий удар по важливих сферах економіки РФ, адже стосуються вони банківської і нафтогазової галузей. При руйнуванні банківської системи одразу опиняться під загрозою соціальні виплати, інвестиції. Нафтогазова сфера – це обмеження щодо розробки нових родовищ, розвідувальної діяльності в енергетиці. А це те, за рахунок чого Росія і живе. Енергоресурси – ключова стаття доходів Росії”, – зауважує екпсерт.

Також, як зазначає Сергій Постоловський, введені санкції відносно представників розвідувальної спільноти Росії і міністерства оборони РФ. При цьому, наголошує експерт, важливо, що на практиці підтверджено: антиросійські санкції не тільки продовжують діяти, але й посилюються.

Нагадаємо, Сенат США схвалив законопроект щодо розширення антиросійських санкцій. Нові заходи представлені у вигляді поправки до законопроекту про застосування санкцій щодо Ірану. При цьому в документі є положення, що не дозволяє президенту Дональду Трампу послабити або скасувати вжиті заходи без схвалення Конгресу. Запропоновані санкції передбачають скорочення максимального терміну ринкового фінансування російських банків до 14 днів, а компаній нафтогазового сектору – до 30 днів.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>