Екстрим для можновладців: Холодницький обожнює перегони, а Троян – стрибки з парашутом

Українські депутати і чиновники не проти полоскотати собі нерви не зовсім безпечними розвагами. Про них ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Світлана Заліщук з ранку до ночі займається фізичними вправами. “Я думала, йога – це розслабитися”, – каже вона. Але ні, це складна акробатична поза – бокасанна. Щоб її зробити, потрібно багато тренуватися. Нестор Шуфрич вправно стріляє з лука, “добре б’ється” та обожнює коней. “Цих тварин неможливо не любити”, – каже він. Кінний спорт для політика – справжній екстрім, тому він завжди в шоломі. “Згадайте мого друга, світла йому пам’ять. Був би в нього шолом, усе б закінчилося інакше”, – пояснює нардеп.


ВідеоПолітичний екстрим: ТСН перевірила політиків на міць

Політ на гвинтокрилі за мільйон доларів, стрибок з парашута, занурення з акулами у Червоному морі, картинг з головним антикорупціонером та кінні змагання з нардепом. Журналістка ТСН перевірила політиків на міць та побачила їх у екстремальних позиціях.

Політичний екстрим: ТСН перевірила політиків на міць

Антикорупційний прокурор Назар Холодницький віддає перевагу автомобільним перегонам і картингу. “Це круто”, – запевняє він. Перший заступник глави Національної поліції України Вадим Троян стрибає з парашутом, полюбляє дайвінг, катання на хвилях. “У мене всього 26 стрибків”, – каже він про своє хобі. Скромність не зайва – депутат Маркевич має таких півтори тисячі. Стрибав політик не лише в Україні, а й на інших континентах – на змаганнях у США, ОАЕ тощо.

Депутат Київради Сергій Гусовський полюбляє вогнепальну зброю та залюбки проводить час у тирі. І не нехтує прибиранням гільз і куль за собою – наприкінці кожного сеансу збирає сміття та миє підлогу зі шваброю. Завершує екстремальну феєрію інвест-банкір та мільйонер Ігор Мазепа, який окрім польотів на власному гвинтокрилі, поїздок на мотоциклі з екстриму полюбляє ще батоги, котрі для сміху придбав в Амстердамі разом із кашкетом.

Кореспондент ТСН Дар’я Счастлива

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>