Екс-перша ракетка світу оголосила про завершення кар'єри

Про своє рішення тенісистка оголосила у своєму Facebook.

Ледве стримуючи сльози, Іванович заявила, що змушена припинити виступи у професійному тенісі через хронічні проблеми зі здоров’ям.

“У мене є важливі новини, які я ще ніде не повідомляла, тому що вважаю, що ви заслуговуєте почути це першими. Немає ніякого іншого способу сказати це: я вирішила закінчити кар’єру тенісистки. Це було важке рішення, але в той же час мені є чому радіти”, – сказала сербка.

Причиною такого рішення сербка назвала неможливість відповідати високим стандартам професійного тенісу, що вона звикла робити протягом всієї своєї кар’єри.

“Професійний спорт вимагає від тебе постійно перебувати у своїй найкращій фізичній формі, а всі знають, що у мене часто трапляються травми. А я готова грати тільки тоді, коли в змозі відповідати власним високим стандартам. На жаль, це не так. Тому настав час рухатися далі”, – повідомила Іванович.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>