Ердоган вважає Європу спільником терористів

Він заявив, що країни Заходу не зробили для республіки нічого доброго.

Президент Туреччини Реджеп Тайіп Ердоган вважає, що Європа є спільником тероризму, підтримуючи заборонену в країні Робочу партію Курдистану.

Про це повідомляє Reuters.

Він вважає, що кожна одиниця зброї, вилучена турецькою владою у курдської партії, постачається з країн Європи, передає ТАСС.

Крім того, Ердоган заявив, що країни Заходу не зробили для республіки нічого хорошого. “Чого повинна чекати Туреччина, якщо її вже протягом 53 років змушують чекати біля дверей Європейського союзу? Ми самі будемо вирішувати свої проблеми”, — цитує його Anadolu.

Президент уточнив, що Туреччина змінила свій погляд на події і намітила новий шлях. При цьому, за словами Ердогана, його не хвилює, що на Заході його називають диктатором. “Важливо те, як мене сприймають громадяни Туреччини”, — додав він.

Ердоган також прокоментував затримання депутатів прокурдської Демократичної партії народів. Він зазначив, що з парламентаріями, які ведуть себе як терористи, будуть поводитися відповідно.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>