Журналістів попросили залишити ложу преси через можливе мінування ВР – Інтерфакс

Представники державної служби охорони попросили журналістів у ложі преси покинути приміщення у зв’язку з сигналом про мінування.

Як передає кореспондент агентства “Інтерфакс-Україна”, журналісти виходять з ложі преси, проте народні депутати України перебувають у залі засідань, голова парламенту продовжує вести засідання.

У ложі уряду перебувають прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк, міністр юстиції Павло Петренко, віце-прем’єр – міністр регіонального розвитку, будівництва і ЖКГ Геннадій Зубко.

Пізніше голова Верховної Ради України Володимир Гройсман повідомив, що надійшло повідомлення про мінування Верховної Ради. “Ви боїтеся цього?” – запитав він, звертаючись до депутатів. “Я не боюся”, – додав спікер і продовжив засідання.

Як повідомили агентству “Інтерфакс-Україна” в прес-службі парламенту з посиланням на дані представників структури охорони Верховної Ради, інформація про мінування надійшла по лінії МВС.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>