Журналіст: На фронті перше, що запитують бійці, чи пам'ятають …

Чи потрібне людям постійне відчуття і розуміння, що відбувається на фронті

В ефірі “5 каналу” у програмі “Інформаційний день” ведучий та військовий журналіст Євгенія Подобна обговорювали, як балансувати, чи потрібне людям постійне відчуття і розуміння, що там відбувається на фронті. На що Євгенія відповіла, що й досі, для себе не може знайти відповіді на це питання.

“Коли туди приїжджаю, перше, що запитують хлопці: “Як там Київ і чи пам’ятають про нас взагалі”. Тобто якщо таке питання виникає у них, і вони запитують не в сенсі політики, вони питають, як люди реагують. Тому що коли хлопці повертаються, у них трішки втрачається розуміння, бо два абсолютно різні світи. Мене насправді лякає, що таке запитання ставлять. Значить, все таки, вони не відчувають у повній мірі нашої підтримки. Хоча знову ж таки, людина не може жити однією війною, і зрозуміло, що у волонтерів зменшилася активність, люди втомлюються – це, мабуть, нормально”, – зазначила журналіст.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>