Жінки стануть частіше віддавати перевагу інтимному зв'язку з роботами- фахівці

Футуролог Пірсон заявив, що менше ніж через кілька років жінки стануть частіше віддавати перевагу інтимному зв’язку з роботами.

Це стане настільки популярним, що до 2050 року зв’язок з протилежною статтю буде, в більшості своїй, витіснений, передає The Mirror.

Причому, на думку Пірсона, до цього моменту інтимні стосунки з роботами мало чим відрізнятимуться від відносин з живими партнерами.

Спеціаліст підкреслює, що вже зараз секс з машинами для світу – не новина. На сьогоднішній день існує широкий спектр роботизованих партнерів для людини.

На думку Пірсона, широкій популярності поки заважає почуття огиди, яку переважна маса людей відчуває до роботів. Однак він переконаний, що з часом це піде.

“Роботи будуть вдосконалюватися, їх поведінка покращитися, а в міру цього пройде і відторгнення з боку людини”, – зазначив Пірсон.

Раніше повідомлялося, що штучний інтелект переміг пілота ВПС США.

Джерело: УкрМедіа

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>