Жінки і політика: Богословська про "комплекс Тимошенко" у Раді

В Україні завжди була різниця між звичайною жінкою та жінкою-політиком, адже не дарма саме на нашій території колись мешкали амазонки. Але з часом добре засвоїлася патріархальна структура, що кардинально змінило ситуацію.

Принаймні, так вважає очільниця громадської організації “Віче України” Інна Богословська.

В ефірі “Знай.ua” вона зізналася: жінкам на таких посадах завжди важче, ніж чоловікам. Приміром, голові фракції “БЮТ” Юлії Тимошенко свого часу довелося перетворитися на так званий “зразок материнського інстинкту”: заплітати косу, вдягатися так, аби не відволікати на себе погляди. Все це було зроблено заради розширення жіночої аудиторії:

“В мене також був цілий комплекс, особливо у молодості. Мені завжди говорили: “ой, яка гарна!”, а хотілося чути “ой, яка розумна”. Тому я достатньо стримано одягалася, але це проходить. Чоловіча і жіноча природа – різні речі. Жінка більш працездатна, ми один одного доповнюємо, як інь та янь”, – додала Богословська.

Цікаво, що дуже багато останнім часом ходить чуток навколо тих жінок, котрі просто з’являються у стінах Верховної Ради, немов красива картинка, нібито їм купують за тисячу доларів депутатські мандати їх чоловіки чи батьки, але насправді ви не почуєте їх на жодному ток-шоу. І це не жарт, подібна схема працює:

“Це правда буває .Єдиний спосіб боротьби – відкриті партійні списки, голосування за мажоритарною програмою. Тоді такі дівчата, яким оплачують “тепленьке місце”, просто не будуть потрапляти до списків”, – підсумувала вона.

Дивіться: Інна Богословська в гостях у “Знай.ua”

Як повідолмяв портал “Знай.ua”, з’явилися подробиці про затримання колишнього депутата на Київщині.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>