Заборонена Компартія України вкотре висунула Симоненка на президентські вибори

Заборонена Комуністична партія України (КПУ) висунула кандидатом на посаду президента України першого секретаря ЦК партії Петра Симоненка. 

Про це  повідомляє прес-служба КПУ.

“Делегати з‘їзду одностайно прийняли рішення висунути кандидатом на пост Президента України від Комуністичної партії України Симоненка Петра Миколайовича, першого секретаря ЦК”, – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що на з‘їзді також було схвалено передвиборну програму кандидата на пост Президента України від Компартії України.

“Я переконаний, що ця виборча кампанія буде важким випробуванням для народу України … Якщо ми не скажемо режиму ні, тут країни не буде. Ось чому від імені своїх товаришів по партії я говорю – ми готові до цієї боротьби”, – заявив у Facebook Симоненко.

54 съезд КПУ, который прошел сегодня в Киеве, принял решение об участии партии в президентских выборах и утвердил мою кандидатуру в качестве претендента на пост Президента Украины

Опубліковано Петром Симоненком Четвер, 3 січня 2019 р.

Раніше в ефірі “Прямого” директор Інституту світової політики Євген Магда розповів, що у виборах президента України у 2019 році може взяти участь до 40 кандидатів.

Нагадаємо, що 27 грудня центральна виборча комісія оголосила, що з 31 грудня починається виборчий процес чергових виборів Президента України, призначених на неділю, 31 березня 2019 року.

Нагадаємо, відносно попередніх соціологічних опитувань рейтинг Петра Порошенка на президентських виборах значно зріс. Нині за нього готові проголосувати майже 14% опитуваних.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>