Завтра відбудеться IV Київський міжнародний напівмарафон …

Завтра відбудеться IV Київський міжнародний напівмарафон …

Афіша вихідного дня. Спортивна неділя 28 вересня 2014

28 вересня, разом з дітьми можна відвідати IV Київський міжнародний напівмарафон – «Kyiv Half Marathon 2014». Де вперше крім бігових змагань пройдуть змагання ролерів і скандинавська ходьба. «Цього разу програма розширена: для дітей і підлітків заплановані змагання з бігу та заїзди на роликах, – анонсує Вадим Костюченко. – Також ми організували благодійний забіг на 2 км – «Сильні духом». Всі зібрані кошти від якого, будуть спрямовані солдатам, постраждалим в зоні АТО і тим, що знаходяться зараз на лікуванні в головному військовому клінічному госпіталі Міністерства оборони України».
 
В неділю, в 15:00 на стадіоні «Динамо» ім. Валерія Лобановського відбудеться матч пам’яті Андрія Баля, Валентина Белькевича та Андрія Гусіна. Захід пройде за підтримки Футбольного клубу «Динамо-Київ» та громадської організації «Ветерани футбольного клубу «Динамо-Київ».
 
У символічній команді Андрія Баля на поле вийдуть гравці «Динамо»: Михайло Михайлов, Віктор Чанов, Олег Кузнецов, Володимир Бессонов, Анатолій Дем’яненко, Олексій Михайличенко, Олександр Заваров, Володимир Веремєєв, Леонід Буряк, Павло Яковенко, Василь Рац, Геннадій Литовченко, Вадим Євтушенко, Ігор Бєланов, Олег Саленко. У складі команди Валентина Белькевича гратимуть: Віталій Рева, Тарас Луценко, Олег Лужний, Олександр Головко, Владислав Ващук, Юрій Дмитрулін, Сергій Федоров, Андрій Несмачний, Олександр Радченко, Юрій Калитвинцев, Олександр Хацкевич, Василь Кардаш, Артем Яшкін, Сергій Коновалов, Ігор Костюк, Віталій Косовський, Андрій Шевченко, Сергій Ребров, Олег Венглинський і ін.
 
«Дуже прикро, що такий зірковий склад київського «Динамо» гратиме на полі без своїх видатних гравців. Цей символічний матч надовго залишиться в серцях і пам’яті футбольних уболівальників», – каже Вадим Костюченко, який також є віце-президентом федерації футболу м.Києва.
 
А любителі боксу, в свою чергу, зможуть повболівати за своїх фаворитів у фіналі Чемпіонату України з боксу, який вперше за час існування незалежної України буде проходити в Києві. Змагання розпочнуться у «Палаці спорту», в 19:00. Захід під назвою «Спорт проти війни» проходить за підтримки Київської міської організації Федерації боксу України, Міністерства молоді та спорту України та Федерації боксу України. Як відзначає начальник управління сім’ї, молоді та спорту КМДА, це велика честь для Київської федерації боксу провести цей знаковий захід у столиці. «Популярність цього виду спорту зростає за рахунок проведення таких масштабних турнірів з боксу. А наше завдання – забрати молодь з вулиці і прищепити їм інтерес до занять спортом», – каже Вадим Костюченко, начальник управління сім’ї, молоді та спорту КМДА.
          
КМДА запрошує Всіх бажаючих приєднатися до спортивної неділі!

Все по темі: марафон, Київ, спорт

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>