Завтра в Лондоні відкриється виставка сучасних українських …

Завтра в Лондоні відкриється виставка сучасних українських …

У середу, 9 липня, в одній з найвідоміших галерей сучасного мистецтва у Великобританії Галереї Саатчі відкривається виставка українських фотографів і художників Олександра Бабака, Анатолія Степаненка, Віктора Марущенка, Тіберія Сільваші та Анни Войтенко, повідомляє УНН.

Виставка, названа словами Тараса Шевченка “У нашім раї“, приурочена до 200-річчя з дня народження українського поета і відображає проблеми України останніх трьох десятиліть, проявляючи соціальні потрясіння, з якими сьогодні стикаються її громадяни. Роботи художників, представлених на цій експозиції, зіграли важливу роль у становленні українського мистецтва, яке являє собою одне з найдинамічніших явищ культури в усьому колишньому Радянському Союзі.

Це буде перша з виставок, запланованих для проведення в галереї, які призначені для ознайомлення широкої міжнародної аудиторії з унікальним культурним спадщиною України. Партнерство грунтується на успішному співробітництві фонду та галереї в 2013 році в проведенні виставки “Сучасні художники України, що стала найбільш обширною експозицією українського сучасного мистецтва у Великобританії.

Читайте також:
Село в Донецькій області стане “меккою” сюрреалізму
У Берліні відкрилася виставка українських художників The Ukrainians

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Ми на facebook: 

Ми ВКонтакті: 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>