Закарпатка Ганна Гомонай пішла з «Інтера»

Закарпатка Ганна Гомонай пішла з «Інтера»

Сьогодні, 29 серпня, ведуча ранкової програми «Ранок з “Інтером”» Ганна Гомонай у прямому ефірі попрощалася з глядачами. «Дорогі друзі, сьогодні я прощаюся з програмою”Ранок” і дякую вам за кожен день, який ми зустріли разом протягом трьох років. Я бажаю вам миру і любові, вірю, що правда переможе, а Україна буде такою, про яку ми завжди мріяли», – сказала ведуча, – повідомляє  Телекритика. 

Пані Гомонай підтвердила «Телекритиці», що йде з каналу, пообіцявши протягом найближчих годин у розлогішому коментарі пояснити причини такого рішення.

За інформацією від джерел «Телекритики», які працюють на «Інтері», Ганна Гомонай залишила канал через те, що не хоче працювати пліч-о-пліч із колегами, які потрапили на «Дошку ганьби».

Нагадаємо, Ганна Гомонай працювала на каналі «Інтер» з 2007 року, спочатку вела «Подробности», потім інформаційну програму «Новини». Згодом протягом двох років поєднувала роботу в «Ранку з “Інтером”» та «Новинах». Узимку 2014 року залишила «Новини» за власним бажанням і залишилася ведучою «Ранку» та спецпроектів каналу «Інтер».

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>