6 грудня Олександр Матусевич з дружиною перебував на весіллі в ресторані «Імпреза» у місті Долина. Близько 12 ночі товариші провели його, жінку та пасажирів: Анатолія Вертепного з дружиною до машини. А вже о 00-15 стався вибух. Відбувся зрив гранати, яку було закладено під переднє ліве колесо. Автомобіль рушив і граната вибухнула вже під паливним баком, в результаті поранило не водія, а пасажира Анатолія Вертепного – у нього посічена осколками нога, повідомляють Версії  з посиланням на Стик.

Цікавий факт, що автомобіль «Кіа «Оптіма» належить дружині депутата. Проте виконавець замаху добре знав, що Олександр взагалі не вживає алкоголю і після святкувань пересідає за кермо, адже дружина може дозволити собі перехилити бокал вина чи шампанського.

Камери зафіксували зловмисника. Чоловік виліз з кущів, підійшов до авто, присів і повернувся на попереднє місце. Був у капюшоні, обличчя поки не ідентифіковане.

Злочинець добре знав звички сім’ї Матусевичів. Проте не надто переймався кількістю можливих жертв чи поранених. Хто міг бути настільки сміливим та кровожерливим важко уявити. Проте вдалося з’ясувати основні версії, а їх поки дві.

Версія перша – особиста помста. Олександр Матусевич став директором державного підприємства «Вигодський лісгосп» після скандального звільнення екс-регіонала Ігора Тимочка. Останній пробував судитися. Неодноразово відбувалися напади чи погрози активістам, у яких вони звинувачували саме Тимочка. Для прикладу, активістці Аллі Шевченко спалили двері до квартири. Проте близьке оточення до Матусевича цю версію спростовує. Кажуть, Тимочко після двох років безуспішних намагань і постійних поразок не наважився б на можливе вбивство, адже саме на нього в першу чергу падає тінь …

Версія друга – економічно-політична. Олександр Матусевич став депутатом обласної ради від партії «Укроп». Сьогодні, за неофіційною інформацією, при можливих перевиборах до Верховної Ради він стає основним кандидатом в депутати від Долинського округу. Матусевич активно працює, допомагає громаді у вирішенні різноманітних питань, тому його рейтинг з минулого року суттєво виріс. Окрім того, його діяльність на посаді директора лісгоспу достатньо зменшила прибутки окремих бізнес-груп. Одна з них, за деякими даними, лобіюється нардепами від «Народного Фронту». Зокрема, Олександр Матусевич налагодив роботу сортувальної лінії, яка принесла додаткові (якщо не сказати значні) витрати для цієї фірми.

Варто також додати, що минулого тижня один з народних депутатів від Прикарпаття чи не вперше за 4 роки своєї роботи він здійснив об’їзд Долинським районом. Поговорюють, що нардеп був дуже невдоволений реакцією людей на його приїзд. Політичний рейтинг цього політика різко впав – практично до кількох відсотків. Таким чином, виходить, що Олександр Матусевич як політик став основним конкурентом і в політичному, так і в економічному плані на окрузі в Долині.

Проте, хто насправді був замовником замаху на вбивство Олександра Матусевича скаже слідство.