Замість Донецька чемпіонат світу з хокею прийматиме Краків

Замість Донецька чемпіонат світу з хокею прийматиме Краків

Ще у травні Міжнародна федерація хокею затвердила українське місто як місце проведення ЧС у дивізіоні 1А. Згодом чемпіонат було перенесено до Києва, але врешті решт Україна відмовилась від організації такого важливого заходу.


Краков, ледовая арена

<!–         –>

Польський Краків було офіційно затверджено містом-господарем чемпіонату світу з хокею у дивізіоні 1А замість українського Донецька.

Рішення було прийнято на піврічному Конгресі Міжнародної федерації хокею у іспанському Тенерифе, повідомляє прес-служба ФХУ.

Нагадаємо, що право на проведення чемпіонату в травні цього року на Конгресі МФХ отримала Україна. Але після консультацій зі спеціалістами Міжнародної федерації хокею, а також керівниками національних асоціацій Італії, Казахстану, Японії, Угорщини та Польщі, чиї команди братимуть участь у змаганні, виконавчий комітет Федерації хокею України прийняв рішення щодо відкликання заявки України на організацію та проведення чемпіонату світу з хокею 2015 року.

“Ми чекали рішення щодо турніру протягом двох місяців. Зараз в Україні складна ситуація і на жаль вона не може організувати чемпіонат світу. Та сподіваюся, що в хорошому місці за хорошої атмосфери та прекрасних вболівальників ми зможемо провести чудовий чемпіонат”, – повідомив президент Федерації хокею Польщі Давід Хвалка.

Додамо, що Краків претендував на проведення ЧС із самого початку проведення конкурсу, але програв голосування саме українському Донецьку. 

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Польська федерація хокею відмовила одній з українських команд взяти участь у першості Польщі – через затверджений календар та склад учасників змагань. За матеріалами: DT.UA

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>