Запас автономності Apple Watch Series 3 в режимі розмови в мережі LTE – більше однієї години

 

Представляючи вчора третє покоління розумних годин Apple Watch Series 3, яке, як ми знаємо, отримало вбудований модем LTE, компанія Apple заявила для них автономність на рівні «до 18 годин при звичайному використанні». В принципі, вже з цього було зрозуміло, що разом з дизайном новинка успадкувала у своїх попередників і невисоку автономність. Але незабаром після анонса на офіційному сайті з’явилися подробиці, що дозволяють отримати більш повне уявлення про автономність Apple Watch Series 3.

Зрозуміло, реальна автономність Apple Watch Series 3 буде залежати від моделі використання. І Apple наводить кілька оцінок. Згадані в ході презентації «18 годин» вказані для наступної моделі використання: 90 перевірок часу, 90 переглядів повідомлень, 45 хвилин використання різних додатків і 30-хвилинне тренування з прослуховуванням музики за допомогою пов’язаних з годинником Bluetooth-навушниками. Ці дані відносяться до моделі Apple Watch Series 3 без стільникового модуля, яка впродовж усіх 18 годин автономної роботи перебувала в зв’язці зі смартфоном iPhone. У разі Apple Watch Series 3 з підтримкою стільникового зв’язку «18 годин» означає 4 години роботи в мережі стільникового оператора і 14 годин з підключенням до смартфону iPhone по Bluetooth.

Зрозуміло, що при інших, більш енерговитратних сценаріях використання пристрою, його автономність буде набагато нижче. Так, в режимі відтворення музики можна розраховувати максимум на 10 годин автономної роботи, при заняттях спортом – до 10 годин при тренуванні в залі і до 5 годин при тренуванні на відкритому повітрі з використанням GPS (до 4 годин ще на додачу до GPS використовується ще і LTE ). Очікувано, швидше за все заряд акумулятора Apple Watch Series 3 витрачається під час розмов. Якщо годинник грають роль посередника (підключені до iPhone по Bluetooth) можна розраховувати на 3 години, але якщо дзвонити безпосередньо з годин за допомогою LTE, як показували вчора, то вже через годину розмов доведеться шукати розетку для підзарядки.

До слова, на повну зарядку Apple Watch Series 3 необхідно 2 години, за півтора можна зарядити годинник до 80%.

В Україні годинник Apple Watch Series 3 повинні з’явитися у продажу в жовтні за ціною від 11 999 грн.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>