Запах тіла розповість про патології серця

Лікарі стверджують, що серце здорових та хворих людей має різний запах. Тому саме за запахом серця вчені спробують виявляти ті чи інші захворювання.

Таку заяву зробили спеціалісти із Мюнхена. За словами медиків, міокард наділений певними феромонами, які можуть свідчити про ті чи інші хвороби серця та розкривати різні патології.

Про це пише портал “rthodox.od.ua“.

Читайте також: Комарів приваблює запах хворих людей

Німецькі медики пояснили, що серце подає до головного мозку сигнали, якщо з головним м’язом організму відбуваються якісь негативні зміни. Серце починається битися з іншим ритмом і в цей момент виділяється запах, який науковці назвали OR51E1.

Медики сподіваються, що вивчивши запахи людини, вони зможуть згодом діагностувати різні захворювання, такі як, наприклад, цукровий діабет.

Як повідомляв раніше інформаційний портал “Знай.ua“, італійські вчені повідомили, що при щоденному вживанні пива рівень захворюваності серця можна скоротити на 25%.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>