Запис розмови з пранкером фейковий – адвокат

Фейгін вважає, що опублікована фраза є частиною інформкампанії Росії.

Запис розмови з пранкером, що з’явився в мережі, рейковий, повідомив адвокат Надії Савченко Марк Фейгін в ефірі 112 Україна.

“Я бачив тільки те, що опубліковано. Ну, по-перше там нічого немає. Єдина проблема, що він нарізаний. Фейковий в тому сенсі запис, що там звичайна нарізка. Вона нарізана так, щоб склеювати якісь фрагменти слів”, – сказав Фейгін.

За його словами, “запис фейковий, як фейкові листи”.

“Але там з усього мені найцікавіше було якесь визнання провини. Я викладу папір, який було надіслано, на якому Надія Вікторівна трьома літерами позначила своє ставлення. Тут абсолютно незрозуміло чому йдеться про визнання провини, це взагалі ніколи не обговорювалося. Йшлося про якісь листи, які потрібно буде підписувати. Коли йтиметься про обмін і про російський суд, щоб відбувати покарання в Україні. Про жодне визнання провини і йтися не може”, – наголосив Фейгін.

Він зазначив, що це “не якісь там пранкери хулігани. Я вас запевняю, там йде перевірка за лінією дипломатичною. Там все набагато серйозніше було. Не буду зараз поширюватися про це”.

“Не потрібно думати, що ці два хулігани, які звідкись знають телефони перших осіб, пошти, паралельно йде інформкомпанія, є простими дрібними шулерами”, – зауважив Фейгін.

Раніше на каналі Youtube пранкера Vovan (Володимир Кузнєцов) з’явилося відео із записом розмови нібито з адвокатом Фейгіним і прес-секретарем президента України Петра Порошенка Святославом Цеголком.

Напередодні Вован заявив російським ЗМІ, що це він надіслав “лист Порошенка” адвокату Марку Фейгіну.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>