Засновник Металіста 1925 Стороженко різко відповів на інформацію про участь команди у договірних матчах — Футбол 24

Засновник Металіста 1925 Сергій Стороженко дав відверту відповідь на чутки, що “жовто-сині” беруть участь у матчах із фіксованим результатом.

“Образливо чути думки “знавців”, начебто ми “зливаємо” матчі, тобто програємо їх навмисно, буцімто ми не зацікавлені в перемогах або хтось із футболістів не хоче брати участь заради виходу до УПЛ. Відповідально називаємо це неправдою!

Засновник Металіста 1925 Стороженко: У мене немає бажання продавати клуб Ярославському

Ми пройшли важкий шлях, який передбачений Регламентом: від участі в аматорських змаганнях і зараз виходимо на фінішну пряму спортивного сезону у Першій професійній лізі України. І як би він не завершився, і що би про це не думали і не говорили наші кривдники, він є успішним, бо ми чесно змагалися та кожного року зростали у класі.

Нам пророкували підсумкове сьоме місце в турнірній таблиці, а ми змусили звертати на себе увагу, рахуватися з нами, розповсюджувати про нас чутки/плітки, навіть ображати та об’єднуватися проти нас на полі та за його межами і, як наслідок, поважати.

“Нас просто вбили”: Оболонь-Бровар обурена суддівством у матчі з Інгульцем – скандал у Першій лізі

Ми довели, що багаторазові фінансові переваги – не головне у футболі та що вони не мають відношення до футболу взагалі, чесної гри і перемог, якщо витрачати їх не на футбол, а на незаконне стимулювання проти суперників та іншу “роботу”, – цитує Стороженка офіційний сайт Металіста 1925.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>