Заступником голови кримськотатарського Меджлісу став Ільмі …

Заступником голови кримськотатарського Меджлісу став Ільмі …


У суботу, 21 березня голові кримськотатарського Меджлісу Рефата Чубарова обрали ще одного, шостого заступника.

Як повідомляє видання «Крим.Реалії», ним став Ільмі Умеров, якого напередодні викликав на допит Слідчий комітет РФ, інформує «Публіцист».

Зазначається, що на засіданні Меджлісу, яке відбулося в Сімферополі, Умерова ввели до складу президії Меджлісу. Крім цього, у заступника голови Меджлісу Нарімана Джеляла з’явилася приставка «перший». Такої посади в представницькому органі кримських татар до цього не було.

У засіданні взяли участь 24 із 30 діючих членів Меджлісу. Більшістю голосів обидві пропозиції голови представницького органу кримських татар Рефата Чубарова, який разом з ще 6 членами Меджлісу брав участь у засіданні по відеозв’язку за допомогою інтернет-сервісу Скайп.

Варто відзначити, що до анексії Криму Ільмі Умеров був головою Бахчисарайському райдержадміністрації та активно протистояв російській агресії. В суботу він повідомив, що викликаний в понеділок, 23 березня, на допит у якості свідка в управління з розслідування особливо важливих справ Головного слідчого управління слідчого комітету РФ по Криму в Сімферополі. У якій справі, в повістці, яку йому вручили, зазначено не було.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>