Засідання Радбезу ООН: віце-президент США Пенс і Порошенко покинули залу перед виступом Лаврова

Президент України Петро Порошенко і віце-президент США Майкл Пенс покинули залу засідань Радбезу ООН щодо підтримання миру перед виступом глави російського міністра закордонних справ Сергія Лаврова.

Про це повідомляють «РИА Новости».

«Пенс та Порошенко виступили на засіданні, потім президент України залишив залу. Пенс вийшов через кілька хвилин», – йдеться в повідомленні.

Відзначається, що російська делегація була присутня на виступі Порошенка, однак Лаврова в цей час в залі не було.

«Під час свого виступу глава російського МЗС заявив про можливість взаємодії між ЄС і ОБСЄ в рамках російської ініціативи щодо розміщення в Донбасі місії ООН по охороні Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні. Він також заявив, що Росія підтримує дискусію щодо реформування миротворчих місій ООН з урахуванням сучасних реалій. При цьому він закликав з обережністю ставитися до посилення мандату миротворців і підкреслив, що вони можуть застосовувати силу тільки для самооборони і захисту мандату», – повідомляє видання.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>