Затримана підозрювана в організації терактів у Харкові: фото

Затримана підозрювана в організації терактів у Харкові: фото

У Харкові співробітники контррозвідки спільно з управлінням СБУ в Харківській області затримали ймовірного організатора вибухів у Харкові, у тому числі підриву стели на проспекті Правди. Про це на своїй сторінці в Facebook  повідомив  радник голови СБУ Маркіян Лубківський.

“Мова йде про громадянку Російської Федерації, співробітницю так званого міністерства державної безпеки ДНР з позивним “Тереза​​”. Встановлено, що на початку 2014 вона була активною учасницею “Антимайдану” в Харкові та проросійських протестних акцій”, – повідомив він.

За інформацією радника глави СБУ, після початку бойових дій в Донбасі “Тереза” виїхала в Донецьк для участі в збройному протистоянні проти України на боці терористичної ДНР.

За місцем тимчасового проживання громадянки РФ в результаті проведення невідкладних слідчих дій було виявлено саморобний вибуховий пристрій, військове спорядження, антиукраїнська символіка.

Подписывайтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter и Facebook: в одной ленте – все, что стоит знать о политике, экономике, бизнесе и финансах.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>