За добу ДРГ вступали в бій з українськими військами п'ять разів

Російські найманці 72 рази порушували умови припинення вогню, застосовуючи 152-мм гаубиці та «Гради». Найактивнішими були в районі Донецька та Луганська. Вступали в бої з українськими військами, та з втратами відступали.

За минулу добу, 19 червня, підконтрольні російській владі незаконні збройні формування 72 рази порушували умови припинення вогню в зоні проведення АТО. При цьому застосовували 152-мм гаубиці та реактивні системи залпового вогню «Град». Про це повідомили у прес-центрі штабу АТО.

Найактивніше російсько-терористичні бандформування діяли в районі Донецька та на Луганщині. Там зафіксовано 38 та 16 обстрілів позицій українських військ відповідно.

Окрім того, диверсійно-розвідувальні групи проросійських сил п’ять разів вступали в бій із нашими воїнами. Кожен раз, зазнавши втрат, вони відступали.

OstanniPodii.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>