За першу добу біометричний контроль пройшли ледь не 2 тисячі росіян

За першу добу дії біометричного контролю при в’їзді до України кордон перетнули 3 300 іноземців, з них близько 1 900 осіб – громадяни Російської Федерації.

Про це повідомив помічник голови Державної прикордонної служби України Олег Слободян в ефірі телеканалу “112 Україна“.

“За першу добу роботи системи біометричного контролю кордон перетнули понад 3 300 іноземців з тієї категорії, що підлягає біометричному контролю. З них майже 1 900 – громадяни РФ”, – сказав він.

“Система працювала без збоїв, якихось конфліктних ситуацій або провокацій також не було. Громадяни спокійно реагують”, – додав Слободян.

Як відомо, 1 січня 2018 року на кордоні розпочала роботу система фіксації біометричних даних для громадян 71 країни.

27 грудня 2017 року Україна запустила тестовий режим біометричного контролю на кордоні з Росією.

Біометричний контроль на адміністративному кордоні з окупованим Росією Кримом не стосується громадян України, які проживають на півострові.

Нова система фіксації біометричних даних не тільки дозволяє контролювати термін перебування в країні, але і підключена до баз даних Інтерполу. На кордоні перевіряються паспорти, ID-картки, водійські посвідчення і навіть техпаспорти.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>