За спробу дати хабар Холодницькому арештовано ще одного суддю

В суботу, 23 вересня, Печерський райсуд Києва обрав запобіжний захід щодо голови Кіровського райсуду Дніпра Геннадія Підберезного, який пропонував хабар керівнику САП Назару Холодницькому.

Про це у Facebook написала прес-секретар генпрокурора Лариса Сарган.

Вона уточнила, що Підберезного взято під варту строком на 60 діб з можливістю внесення застави у розмірі 5 мільйонів гривень.

“Печерський районний суд м. Києва задовольнив клопотання ГПУ і заарештував на 60 діб голову Кіровського районного суду м. Дніпра Геннадія Підберезного. Суд також визначив можливість внесення застави у розмірі 5 млн грн”, – написала речниця глави ГПУ.

Нагадаємо, 21 вересня в кабінеті голови САП Назара Холодницького при спробі дати йому хабар у розмірі 50 тисяч доларів США затримали голову Кіровського райсуду Дніпра Геннадія Підберезного і його заступницю Наталію Овчаренко.

За версією прокуратури, глава суду і суддя просили в Холодницького, щоб той закрив справу проти Овчаренко.

23 вересня Печерський райсуд Києва обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком на 60 діб Наталії Овчаренко. Сама суддя каже, що 5 мільйонів гривень для внесення застави у неї немає.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>