Збройне захоплення відомого політика потрапило на відео

У Мережі оприлюднили відео захоплення у Косово Марка Джурича. Про це повідомляє Українська Правда з посиланням на іноземні ЗМІ.

Марк Джурич, який виступав ведучим сербським переговорах між Белградом і Пріштіною затримали в Косово. Спочатку подробиць у цій справі в пресі було мало, але після того як в мережі спливло відео, журналісти отримали можливість скласти більш повну картину того, що відбувається під час захоплення.

У ролику видно, як поліція Косово в чорній формі з автоматами і в бронежилетах оточила район та будинок, куди на зустріч в Косівську Мітровіцу приїхав сербський політик. Вхід в будівлю перекрили протестувальники, але це не завадило правоохоронцям Косово застосувати гранати, щоб пробратися всередину.

На відео також можна побачити, як поліція перекидає столи

В наданому матеріалі також видно, що охоронці правопорядку перекидають меблі в залі засідання.

Нагадаємо, поліція Косово затримала сербської чиновника, який без офіційного дозволу в’їхав на територію частково визнаної держави на Балканах.

Затримання політичного діяча викликало протести, поліція у відповідь застосувала сльозогінний газ і світлошумові гранати.

Як пізніше повідомило сербське телебачення, під час інциденту один з їх оператором був поранений.

“В’їзд Джурича в Косово є порушенням закону, конституційного ладу і брюссельських домовленостей”, – сказав заступник прем’єр-міністра Косово.

На відео – поліція Косово в чорній формі з автоматами і в бронежилетах оточила район

“Такі дії є вкрай небезпечними і призначені для того, щоб дестабілізувати ситуацію в Косово. Косово буде приймати всі необхідні заходи для підтримки мирної ситуації на нашій території”, – додав він.

Нагадаємо, в’їзд в Косово на початку тижня заборонили міністру оборони Сербії, головному сербському праламентеру між Белградом і Пріштіною в переговорах, координованих ЄС, старшому помічнику президента Сербії і міністру культури.

Нагадаємо, раніше портал “Знай.uа” писав про те, що 10 років тому, 17 лютого 2008 року парламент Косова оголосив свою територію незалежною державою.

Тепер у колі експертів-міжнародників прийнято вважати недавній прецедент “зеленим сигналом” світлофора світової політики для початку агресивних дій Росії по відношенню до Грузії і Україні.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>