Зевіна виграла "золото" і "срібло" на етапі Кубка світу з плавання

Українка успішно виступила в Досі.

Дарья Зевина

<!–    –>

Українка Дарина Зевіна завоювала золоту та срібну медалі на етапі Кубка світу з плавання, який проходив в Досі.

Зевіна виграла “золото” на своїй коронній дистанції 200 метрів на спині. Українка фінішувала з результатом 2:01,25. Друге місце посіла угорка Катінка Хоссу (2:01,48), а третє – китаянка Хайюн Лю (2:07,22).

Срібну нагороду Зевіній вдалося взяти на дистанції 50 метрів на спині. Результат української плавчихи – 26,53 секунди. Виграла все та ж угорка Хоссу (26,38), а “бронзу” виборола Хайюн Лю (27,01).

Нагадаємо, раніше Зевіна виграла золоту медаль на етапі Кубка світу в Пекіні.